Kajak-Kenu Versenyek 2011

TVSE

Zengett a "szép volt Alex"!

2011. május 27-29 között Győrben rendezték meg a kajak-kenu maraton országos bajnokságot. A pénteki napsütéses idő után szombaton 13 °C, eső és szél nehezítette a versenyzést, majd vasárnapra újra szép idő lett.                                                                                                                                  A Tiszaújvárosi Vízi SE. versenyzői az olykor 40-50 fős mezőnyökben a gyakori borulások ellenére is remekül helytálltak!                                                                                                                          Az ifjúsági és felnőtt kategóriákban körönként kiszállnak a versenyzők, felkapják a hajót és azzal együtt futnak 100-150 m-t.

A legkiemelkedőbb eredményt, rajt-cél győzelemmel Pócsi Alex érte el, közel 3 percet verve az egész mezőnyre! A vízparton zengett a "szép volt Alex!"